DONJI SREM ISPAO IZ PRVE LIGE SRBIJE - VELIKA TRI BODA OPSTANKA - PRVA LIGA SRBIJE: DONJI SREM – KOLUBARA 0:1 - UBEDLJIV PORAZ DONJEG SREMA U BAČKOJ PALANCI - POBEDA DONJEG SREMA U 26 KOLU PLS - PORAZ U "SREMSKOM DERBIJU" - PORAZ DONJEG SREMA U ČELAREVU - DONJI SREM U 24 KOLU PLS SUTRA GOSTUJE ČSK PIVARI - FK JANJINA (GRČKA) : FK DONJI SREM (SRBIJA) 1:0 - U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI DONJI SREM SE DANAS SASTAJE SA FK JANJINE

KRENULI OMLADINCI

OMLADINSKA LIGA VOJVODINE

NOVA POBEDA DONJEG SREMA

Rezultati 8. kola: NOVI SAD: Indeks – OFK Hajduk 0:0, INĐIJA: Inđija – Kabel 2:0, ZRENJANIN: Proleter 2006 – Banat 4:1, KOVIN: Radnički – ŽAK 2:3, NOVI SAD: Vojvodina – ČSK Pivara 0:1, RUMA: Donji Srem – Radnički (S) 3:0, SREMSKA MITROVICA: Radnički – Vršac Junajted 3:2, NOVI SAD: Proleter – Radnički (NP) odloženo.

1. Inđija                         8       8       0       0       30:5          24

2. OFK Hajduk            8       6       1       1       28:6            19

3. ČSK Pivara              8       6       0       2       23:9           18

4. Vojvodina                 8       5       1       2       21:4           16

5. Donji Srem               8       5       1       2       22:9           16

6. Radnički (S)            8       5       0       3       14:12          15

7. Proleter 2006          8       4       2       2       17:8            14

8. Proleter                      7       3       2       2       20:16         11

9. Indeks                         8       2       2       4       6:12             8

10. Kabel                         8       2       1       5       11:16             7

11. Vršac Junajted        8       2       1       5       12:28           7

12. Radnički (NP)          7       2       0       5       8:15            6

13. Banat                           7       1       2       4       9:16             5

14. Radnički (K)             7       1       1       5       8:30             4

15. Radnički (SM) (-1)  7       1       1       5       4:16              3

16. ŽAK                              7       0       1       6       2:31              1

Sledeće kolo: NOVA PAZOVA: Radnički – Indeks, VRŠAC: Vršac Junajted – Proleter (NS), SOMBOR: Radnički – Radnički (SM), ČELAREVO: ČSK Pivara – Donji Srem, SOMBOR: ŽAK – Vojvodina, ZRENJANIN: Banat – Radnički (K), NOVI SAD: Kabel – Proleter

1.kolo: Omladinske lige Vojvodine

FK DONJI SREM- FK RADNIČKI (KOVIN) 4:0 (2:0)

Stadion: Slovena u Rumi. Strelci:Nebrigić 22, Šarić 34.i 58.i Gavrilović 85.minutu. Sudija: Branislav Pantović (Ruma)

FK DONJI SREM: Nešić, Ristivojević, Perić, Jovanović, Gavrilović,  Babić, N.Mraović (Radomirović), Šarić (Radić), Nebrigić (Naić), A.Mraović , Otržan(Cvijanović)

FK RADNIČKI (Kovin): Marković, (Milutinov), Milenković, M.Ilić, (Jotić), Petrović, Disić, Domokoš, Cvijević(S.Ilić), Mikšić, Rakoc, Lazović (Perović) ,Greku

Ako se po jutru dan poznaje onda je rukovodstvo Donjeg Srema  na pravom putu i da će saradnja sa FK Slovenom dati prave rezultate. Pećinački omladinci su tokom celog meča  diktirali tempo i posle uigranih akcija postigli lepe golove.

Sledeći protivnik je novosadska Vojvodina u FC „Vujadin Boškov“ (meč 2.kola je odložen)

3.kolo kolo OLV

I pored izostanka nekoliko igrača omladinci Donjeg Srema  zabelezili su vrednu pobedu protiv odlicne ekipe Indeksa iz Novog Sada. Pobednika je rešio raspolozeni kapiten Pećinčana Golubović sa dva lepa gola iz slobodnih udaraca. Prvi je bio posebno bio lep.

zzzzcfb

FK DONJI SREM-FK RADNIČKI (SM) 5:0 (3:0)

Ruma,stadion Slovena. Sudija:Pantovic Ruma Strelci: Stanković u 12. i 34,Mraović 25, Dobić 59.i Gavrilović 79.minutu.

Donji Srem: Nešić-,Ristivojević 7,Perić 7,Jovanović 7,Gavrilović 8,Mraović N. 7,5, Babić 7, Golubović 7, Dobić 7,5 Stanković 8,5 Mraović A. 7.

Radnički: Petrović 6, Kiš 5, Marjanović 5, Cvijanović 5, Tešić 5, Novković 5,5 Krstić 6, Trebovac 5,5 Čutović 5, Alimanović 6.

Igrač utakmice:  Nemanja Stanković

Jos jedno sjajno izdanje igraca Vlade Naića. Omladinci Donjeg Srema, pojačani Nemanjom Stankovićem novopridošlicom iz novosadske Vojvodine, gospodarili su terenom od prvog minuta i zabelezili vrednu pobedu. Da prve dva dva uspeha nisu slucajna videlo se posle prvog poluvremena. Četiri gola  su plod dobro osmisljenih akcija, a pogodak Gavrilovica iz slobodnog udarca je tesko opisati.
Novo iskusenje ove momke čeka vec u sredu kada gostuju vršnjacima u Novom Sadu a protivnik je Vojvodina u sportskom centru “ Vujadin Boškov.“