DONJI SREM ISPAO IZ PRVE LIGE SRBIJE - VELIKA TRI BODA OPSTANKA - PRVA LIGA SRBIJE: DONJI SREM – KOLUBARA 0:1 - UBEDLJIV PORAZ DONJEG SREMA U BAČKOJ PALANCI - POBEDA DONJEG SREMA U 26 KOLU PLS - PORAZ U "SREMSKOM DERBIJU" - PORAZ DONJEG SREMA U ČELAREVU - DONJI SREM U 24 KOLU PLS SUTRA GOSTUJE ČSK PIVARI - FK JANJINA (GRČKA) : FK DONJI SREM (SRBIJA) 1:0 - U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI DONJI SREM SE DANAS SASTAJE SA FK JANJINE

PRVA LIGA SRBIJE: DONJI SREM – KOLUBARA 0:1

13275676_856699214441910_1957597471_n13278066_856699171108581_728321093_n13275709_856699204441911_831331950_n13282036_856699141108584_412920093_n

FK Donji Srem: Starčević, Soldatović, Andrejević, Omega, Ilić (od 64.minuta M. Šušnjar), Arsenović, Čigoja (od 87.minuta Vidović), Šalipur, Mitrušić, Namani  (od 74.minuta A. Šušnjar), Rakić.

FK Kolubara: Matić, Bubanja, Milošević (od 75.minuta Spasojević), Stanić, Ilić, Stepanović, Rašković, Peralović (od 90.minuta Stojanović), Pilica, Sinđić  (od 78.minuta Dimitrov).

Žuti kartoni: Čigoja, Nnamani, Arsenović (FK Donji Srem); Ilić (FK Kolubara)

Fudbaleri Donjeg Srema poraženi su na „Kutpoint areni“ u 28.kolu Prve lige Srbije od ekipe Kolubare rezultatom 1:0. Strelac jedinog pogotka na meču bio je Milanko Rašković u 62.minutu. Utakmica je bila čvrsta,disciplinovano odgovorno se igralo na rezultat.U prvom poluvremenu, tačnije u 30.minutu meča zabeležen je sporan momenat pred golom gostiju iz Lazarevca: Nnamani je oboren u kaznenom prostora, ali umesto penala sudija Bogdanović procenjuje da je fudbaler Donjeg Srema simulirao prekršaj zbog čega dobija opomenu – žuti karton.U drugom poluvremenu igra Donjeg Srema dosta ofanzivnija,gde se otvorila igra polukontre i kontre.Protivnički tim je napravio jedinu šansu gde su postigli gol,domaći tim je izgoreo u želji i skupo platio jedinu šansu protivničkog tima. Dva kola pre kraja prvenstva Donji Srem je četrnaesti na tabeli sa 31 bodom.